Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Akcja LDZ Zmotoryzowani Łodzianie

Rain 77339 1280
19 Października
15:52 2020

Stowarzyszenie LDZ Zmotoryzowani Łodzianie nie ustaje w swojej aktywności. Walka o poprawę ruchu drogowego w naszym mieście trwa, większość kierowców ma pełną świadomość różnorakich problemów a jak wiele jest do zrobienia, pisaliśmy wielokrotnie. 

Od środy zostanie rozpoczęta akcja mailingowa, polegająca na masowym zadawaniu pytań do ZDiT-u. Instytucja ta jest zobowiązana odpowiednimi przepisami do udzielania odpowiedzi każdemu pytającemu w terminie czternastu dni. Gotowy wzór pojawi się w najbliższą środę na portalu Facebook, na stronie "LDZ Zmotoryzowani Łodzianie". Im więcej osób się w to zaangażuje, tym większa szansa na uwzględnienie racji łódzkich kierowców i stopniowe likwidowanie absurdów na ulicach naszego miasta.  

Zdjęcie pobrane z: https://pixabay.com/pl/photos/deszcz-kropla-deszczu-ruch-jazdy-77339/ 

Autor: Holger Schué (music4life). 

Pixabay License. 

O Autorze

 images  images img 20180914 145412

Paweł Wiśniewski

Paweł Wiśniewski – ekonomista, nauczyciel, przedsiębiorca, dziennikarz. Ukończył Uniwersytet Łódzki. Od roku 2014 zaangażował się w życie polityczne, w 2017 przystąpił do nowo-tworzonej partii Porozumienie J. Gowina. Od 1 kwietnia 2019 roku zawiesił działalność polityczną. Autor prac: „Analiza demograficzna krajów Ameryki Łacińskiej w latach 1944-1973”, oraz „Omówienie programu partii Koalicja Odnowy Rzeczpospolitej Wolność i Nadzieja – aby słowo, słowem było”. W latach 2016-18 pełnił funkcję redaktora naczelnego miesięcznika społeczno-kulturalnego „Głos Łodzi”. W roku 2017 założył „Klub Najwyższego Czasu w Łodzi”. Wraz ze Stowarzyszeniem Robotników Chrześcijańskich i Klubem ProPolonia, współorganizator prelekcji polityczno-historycznych. Inicjator powstania portalu „Prawa Łódź”, którego ideą jest propagowanie treści centro-prawicowych, przy zachowaniu otwartości dla poglądów odmiennych. Zgodnie z maksymą: „Prawicowość to prawość, tym samym poszanowanie dla ludzi myślących inaczej”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz