Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Atak hakerski

Oie dam82gwdw5on
26 Listopada
21:21 2020

Nic tak nie dodaje splendoru, jak kombatanctwo. Nie chcąc jednak iść utartymi szlakami, które rozpoczynały się od opozycyjnej działalności a kończyły się ciepłymi posadkami przy wymarzonym korytku, nie będziemy sobie dorabiać sztucznie palmy męczeństwa. 

Zapewne uważni Czytelnicy zauważyli, że w ostatnich dwóch dniach nie pojawiały się nowe artykuły na naszym portalu. Nie wynikało to z lenistwa, zniechęcenia, czy też rezygnacji z działalności publicystycznej, przyczyna była w zasadzie dość prozaiczna - atak hakerski. 

Programista opiekującym się społecznie naszym portalem, w tym miejscu chciałbym mu publicznie serdecznie podziękować za bezinteresowną pomoc, zajął się problemem i przez te właśnie dni prostował to co się dało a co nie, zwyczajnie usuwał. 

Być może zauważyli państwo dziwne, obcojęzyczne komentarze pojawiające się przy sporej ilości artykułów. Były one śladem masowego spamu, co powodowało, od czasu do czasu, kłopoty z wejściem do poszczególnych tekstów. Często problem dotyczył, nawet głównej strony "Prawej Łodzi". 

Na tę chwilę sprawa wydaje się opanowana i ponownie zapraszamy do regularnych wizyt, by poznać ocenę otaczających nas spraw okiem "nieekstremalnego prawicowca". Mam nadzieję, że powrót do "żywych", nie zmartwi mocno osób o odmiennych poglądach. Jak zawsze jesteśmy otwarci na merytoryczną dyskusję. Proszę jednak pamiętać, że forma także ma znaczenie a uwagi odbiegające swoim kształtem od szeroko rozumianego poszanowania oponenta, będą usuwane. 

Tym krótkim artykułem sygnalizujemy powrót do pracy. Oby w przyszłości istniała szansa przekazywania niezależnej myśli, pomimo  nieuniknionego subiektywizmu autorów. Zresztą czy istnieje szansa na pełny obiektywizm? Liczby wydają się neutralnym narzędziem a przecież nawet statystka może być narzędziem manipulacji. Doskonałą okazję do obserwacji tego zjawiska mamy w bieżącym roku. 

Zdjęcie pobrane z: https://pixabay.com/pl/illustrations/bezpiecze%C5%84stwo-cybernetyczne-1805632/ 

Autor: Darwin Laganzon (madartzgraphics). 

Pixabay License. 

Obraz skadrowany. 

O Autorze

 images  images img 20180914 145412

Paweł Wiśniewski

Paweł Wiśniewski – ekonomista, nauczyciel, przedsiębiorca, dziennikarz. Ukończył Uniwersytet Łódzki. Od roku 2014 zaangażował się w życie polityczne, w 2017 przystąpił do nowo-tworzonej partii Porozumienie J. Gowina. Od 1 kwietnia 2019 roku zawiesił działalność polityczną. Autor prac: „Analiza demograficzna krajów Ameryki Łacińskiej w latach 1944-1973”, oraz „Omówienie programu partii Koalicja Odnowy Rzeczpospolitej Wolność i Nadzieja – aby słowo, słowem było”. W latach 2016-18 pełnił funkcję redaktora naczelnego miesięcznika społeczno-kulturalnego „Głos Łodzi”. W roku 2017 założył „Klub Najwyższego Czasu w Łodzi”. Wraz ze Stowarzyszeniem Robotników Chrześcijańskich i Klubem ProPolonia, współorganizator prelekcji polityczno-historycznych. Inicjator powstania portalu „Prawa Łódź”, którego ideą jest propagowanie treści centro-prawicowych, przy zachowaniu otwartości dla poglądów odmiennych. Zgodnie z maksymą: „Prawicowość to prawość, tym samym poszanowanie dla ludzi myślących inaczej”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz