Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Biden, czyli Ameryka na równi pochyłej - cz. I

Oie sotjrbljfgsm
15 Września
07:57 2021

Kto by pomyślał jeszcze 3 lata temu, że tak szybko i sprytnie trenowani potulnie wylądujemy w takim dołku, zapędzeni restrykcjami i lockdownami, z estetycznymi kagańcami w niebyt. Wielu obserwatorów jest zdania, że ten cały bałagan tworzony jest specjalnie. Szerzony jest strach i bezradność. Tym razem jaskiniami spiskowców są potężne banki i wielkie korporacje, to oni uzależniają od siebie i kontrolują rządy narodowe zmuszając je do posłuszeństwa i wdrażania globalnych poleceń. Istnieje podobieństwo między celami, metodami i programem wielokierunkowej brutalnie wdrażanej centralizacji, której ofiarami są republiki stanowe w USA, a siłowo wdrażaną centralizującą patologią w stosunku do “suwerennych” państw Unii Europejskiej. Na poziomie jednostkowym wkrótce okaże się ile jeszcze jesteśmy warci, kiedy przytuli na zachłanny totalnej kontroli pomiot czarci…

Patrzmy na to co politycy na służbie globalistów robią, zamiast wsłuchiwać się w to o czym mówią. Zaadoptujmy ich technikę, architekci tego swoistego zamachu na wyznawane przez nas wartości popierają aborcję. Najwyższy czas na aborcję totalitarnego globalizmu niszczącego bogaty i moralny świat wartości małych kultur i ojczyzn, który jest nam bliski. Przecież, żeby stworzyć posłusznego “nowoczesnego” niewolnika, owieczki nowego porządku światowego, potrzebny był reset niszczący stary świat. Taka jest rewolucyjna zasada, kiedy chcesz zbudować coś nowego, najpierw niszczysz, usuwasz to stare.

Suto opłacane, tłuste think tanki globalistów zorganizowały nam zasadzkę, oczywiście dla naszego dobra i w trosce o nasze zdrowie. Ukochany i wyczarowany przez globalistów w chińskim Wuhan COVID 19, który nie zagraża 99,9% populacji, a głównie grozi poważnymi powikłaniami schorowanym ludziom po 80-ce z obniżonym systemem odpornościowym, uzyskał status okropnej bezwzględnej kostuchy. Straszy się nim nawet dzieci, którym w/g opinii niezależnych wirusologów bardziej zagraża powikłaniami szczepionka, niż sama choroba!

Wirus jawi się rozumiany jakby nagłe wylądowanie tajemniczych Marsjan (“Wojna Światów”, Orson Wells) za pomocą bombardowań medialnej propagandy ma spowodować natychmiastowe wydarcie obywatelom ich tożsamości, wiary, praw i wolności. Parafrazując bohatera II w.ś. i ofiarę naukowego socjalizmu, rtm. Witolda Pileckiego można powiedzieć, że doznany i pamiętany przez nas stan wojenny (XII, 1981 r.) to była dziecinna igraszka.

Dziś wszyscy jesteśmy studentami medialnej wszechnicy, która przy pomocy kija dozującego rozsiewanie aerozolu strachu i skromnej, ale i tak potrzebnej człowiekowi obietnicy marchewki (powrotu do normalności) wychowuje nie tylko nasze dzieci, ale i nas samych. Niezaszczepieni to współcześni kułacy, wierni skarbom i wartościom przeszłości, które żaden sposób nie pasują do tworzonego dla nich nowego wspaniałego niewolniczego świata. Może nas uratować jedynie zdrowy rozsądek i rozumienie straszliwych konsekwencji zaniechania, strachliwej nadziei (syndrom sztokholmski), jak zwykle potrzebna jest wyobraźnia i odwaga. 

(ciąg dalszy jutro) 

Zdjęcie pobrane z: https://pixabay.com/pl/photos/twarze-maski-g%c5%82owy-drewno-2521553/ 

Autor: Sarah_Loetscher. 

Pixabay License.

Obraz skadrowany. 

Część II: http://prawalodz.pl/biden-czyli-ameryka-na-rowni-pochylej---cz-ii 

Część III: http://prawalodz.pl/biden-czyli-ameryka-na-rowni-pochylej---cz-iii-1 

O Autorze

Jacek matysiak 300x300

Jacek Matysiak

Jacek K. Matysiak – z wykształcenia i zamiłowania – historyk. W stanie wojennym był internowany w Łowiczu a następnie w Kwidzynie. W Polsce wydawał opozycyjne, studenckie pismo „Nowsze drogi” a Kalifornii „Wiadomości”. Mieszka w USA, w Kalifornii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz