Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Czyżby nadchodził totalitaryzm? - cz. II

Oie 5dk04fffrpjo
28 Września
14:07 2021

Okazuje się, że tak podwójnie zaszczepieni jak i niezaszczepieni roznoszą wirusa (patrz: badania w bardzo wyszczepionym Izraelu), chorują, mogą mieć poważne powikłania, a nawet opuścić ten zwariowany świat nogami do przodu… Jeden z komentatorów podzielił się refleksją, że prawdziwym sprawdzianem dla jakości szczepionek jednak byłaby prawna odpowiedzialność producentów za ewentualne skutki uboczne.

W sprawie szczepień lewica niespodziewanie szybko zapomniała o swoim sztandarowym haśle: “moje ciało, mój wybór”, zamieniając je na: “twoje ciało, nasza strzykawka”..

Rzeczywiście żyjemy w czasie rewolucyjnym, choć większość ludzi pływa po medialnej powierzchni i nie ma o tym pojęcia. Świat doznaje, dojrzewa i jest przygotowywany do radykalnych zmian, co już można zaobserwować na przykładzie będących w poważnych kłopotach USA. To nie tylko oznacza danie większej roli Niemcom w Europie i podobną próbę pozyskania Rosji, aby skupić się na odpowiedzi na chińskie wyzwanie. To również oznacza użycie USA w procesie odnarodowienia świata z negatywnymi rewolucyjnymi konsekwencjami dla tradycyjnej Ameryki i pozbawienia jej patriotycznego etosu.

Dziś Ameryka leży pogrążona między oceanami niemiłosiernie nakręcanej spirali zadłużenia, a przybierającym gwałtownie na sile tsunami dekompozycji dotychczasowych wartości, wolności i bezpieczeństwa, tsunami ufundowanego przez mesjanistyczną globalistyczną lewicę. Za zadłużeniem głosują politycy obydwu partii (choć Republikanie z niejakim ociąganiem), korupcja w świecie politycznym to nic nowego. Drugi aspekt demoralizacji i rozbicia Ameryki przebiega już od wielu dekad. Ostatnio przyśpieszył nie tylko poprzez przeciwstawienia zaszczepionych nieszczepionym, ale poprzez otwarcie granicy z Meksykiem i premiowaniem nielegalnego przekraczania granicy (w tym roku już ponad milion nachodźców!).

Tylko przez granicę z Teksasem w ostatnich tygodniach przeszło ok. 40.000 głównie Haitańczyków, którzy przedtem osiedlili się już w Brazylii i Chile, ale na wieść o otwartej granicy ruszyli do oferującą wyższy standard życia Ameryki. Przy samej granicy zbudowali sobie miasteczko szałasów i namiotów. W mediach podniósł się szum, więc administracja Bidena wymiotła to miasteczko pod dywan. Szybko zaczęto rozwozić po wielu stanach tych migrantów (bez badań czy szczepień na C19) tych, którzy przedstawiali się jako rodziny, oraz kobiety jeśli te oświadczyły, że są w ciąży (?). W dzisiejszym świecie mężczyzna może oświadczyć, że jest kobietą, pewnie nawet też, że jest w ciąży. Część młodych mężczyzn propagandowo skierowano samolotami do Haiti, gdzie dochodziło do przepychanek, gdyż ci ludzie lata wcześniej wyjechali z Haiti do Brazylii i Chile. Co interesujące, administracja Bidena użyła samolotów do rozwożenia uchodźców, ale nie wysłała samolotów aby ratować afgańskich Amerykanów. Przeciwnie, zabroniła lądowania samolotom z Afganistanu na obszarze USA (!). 

(dokończenie jutro) 

Zdjęcie pobrane z: https://pixabay.com/illustrations/earth-globalisation-network-3866609/ 

Autor: Pete Linforth (TheDigitalArtist). 

Pixabay License. 

Obraz skadrowany. 

Część I: http://prawalodz.pl/czyzby-nadchodzil-totalitaryzm---cz-i 

Część III: http://prawalodz.pl/czyzby-nadchodzil-totalitaryzm---cz-iii 

O Autorze

Jacek matysiak 300x300

Jacek Matysiak

Jacek K. Matysiak – z wykształcenia i zamiłowania – historyk. W stanie wojennym był internowany w Łowiczu a następnie w Kwidzynie. W Polsce wydawał opozycyjne, studenckie pismo „Nowsze drogi” a Kalifornii „Wiadomości”. Mieszka w USA, w Kalifornii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz