Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Eko-terror nie słabnie

 images nuclear power plant 3212365 1281
2 Grudnia
14:28 2018

Znów eko-terroryści dali o sobie znać, tym razem w Bełchatowie. Nie boję się użyć tego słowa - bandyci, z eko-organizacji, włamali się i weszli na prywatny teren. Teren, który zgodnie z obowiązującymi przepisami podlega szczególnej ochronie – miejscowej elektrociepłowni.

Nie ważne co chcieli udowodnić, dokonali przestępstwa i tak jak przestępcy powinni być potraktowani. Dokonali aktu agresji i powinni, jako terroryści ponieść surową karę. Świadomie wprowadzili opinię publiczną w błąd, kłamiąc że są na kominie z kotła, faktycznie weszli na komin chłodni kominowej służącej do schładzania wody przemysłowej, dlatego tak dużo tam PARY WODNEJ, a nie CO2.

Często chłodnie kominowe i wydostająca się z nich skroplona para wodna pokazywane są mylnie, jako główne źródło skażenia środowiska. Tacy oni niedouczeni?

Jedyne czym mogli się zatruć to parą wodną, a zdjęcia to czysta manipulacja. I znów powinno to skutkować szybkim i wysokim wyrokiem, za tak szeroką i świadomą dezinformację. Dziwi fakt, że ochrona nie zastosowała środków bezpośredniego przymusu, przecież nie mieli wiedzy, czy intruzi nie wnoszą na przykład jakichś ładunków wybuchowych. Nie powinno być litości dla tych lewackich bojówkarzy, opłacanych przez zorganizowane grupy przestępcze.

To najczęściej nie są ludzi, którzy działają dla idei, ich można kupić i zlecić określone działanie.

Zdjęcie pobrane z: https://pixabay.com/pl/elektrowni-j%C4%85drowej-3212365/

Autor: distel2610.

CC0 Creative Commons.

O Autorze

Dariusz szatkowski 300x300

Dariusz Szatkowski

Dariusz Szatkowski (1959) - fan radiołączności, maniak strzelectwa (czarno-prochowe i nitro) posiada licencję strzelecką. Wolnościowiec, samorządowiec z doświadczeniem. Doświadczenie w sądownictwie 12 lat ławnik (ludowy). Uwielbia zwierzęta (szczególnie psy rasy Basset). Zawodowo - informatyk - praktyk (sieciowiec i sprzętowiec) mniej programista, administrator systemów i baz.

Komentarze (0)

Napisz komentarz