Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Eko-terroryści - terror uprzywilejowany?

Blade of grass close up dew 301377
7 Sierpnia
10:33 2018

Zaatakowali nas ekologiczni terroryści. Od dłuższego czasu mam wrażenie, że ogromna część ludzi zaangażowanych w działania „pro ekologiczne”, omijała lekcje geografii (w tym astrologii) i przyrody (a później biologii).

Po pierwsze wygadują bzdury, że ssaki (w tym człowiek) powinny się żywić tylko zieleniną. Już widzę biednych Eskimosów zmuszanych do jedzenia tylko importowanej marchewki. Walczą byśmy stali się nagle roślinożerni i do tego wbrew nauce twierdzą, że taka jest nasza natura.

Po drugie opowiadają brednie o globalnym ociepleniu, bo wg „ekologów” nie jest to wynik zwyczajnych zmian klimatycznych, jakie od milionów lat trwają nieprzerwanie, ale nagłe i gwałtowne niszczenie klimatu przez podłego i wrednego, oraz niedouczonego człowieka od około raptem 150 lat (palenie węgla, benzyny, itp.).

Działanie człowieka przez 1900 lat nie miało wpływu na klimat, natomiast wg „ekologów” ma przez ostatnie półtora wieku? Zapominają (brak wiedzy?), że życie na naszej planecie to nie 2000 lat, ale dużo więcej i ziemia już różne okresy klimatyczne przechodziła – to wiedza ze szkoły powszechnej.

Eko-terroryści wolą miliony dolarów wydawać na ratowanie wymierających gatunków zwierząt (np. panda), co jest jak najbardziej naturalnym procesem w przyrodzie, niż np. te pieniądze przeznaczać na ratowanie, Afrykanerów (ludzi) w ich naturalnym środowisku (Afryka).

Ale ostatnio przeszli już do działań bardziej groźnych, wysadzają budynki w imię swojej chorej i groźnej ideologii. Mam nadzieję, że szybko władze państwowe, zdelegalizują wszystkie bez wyjątku te lewackie organizacje ekologiczne. Terroryzm Panie Premierze, jest wystarczającym powodem.

To są bardzo groźni ludzie, bo nie tylko rozpowszechniają kłamstwa, ale już nawet podejmują działania zagrażające bezpośrednio życiu, o niszczeniu cudzej własności nie wspomnę!

To, że wśród nich znajdują się ludzie z tytułami naukowymi o niczym nie świadczy, fałszywe ideologie podpierały się autorytetami naukowymi, bo to zawsze działa.

Boże chroń nas od eko-terrorystów, fałszywych proroków i pseudo naukowców.

A ty droga Władzo Państwa podejmij szybkie i skuteczne działania, by nie było za późno.

Zdjęcie pobrane z:

https://www.pexels.com/photo/blade-of-grass-close-up-dew-drip-301377/

źródło - https://pixabay.com/en/drip-drop-of-water-grass-1972413/

CC0 License

O Autorze

Dariusz szatkowski 300x300

Dariusz Szatkowski

Dariusz Szatkowski (1959) - fan radiołączności, maniak strzelectwa (czarno-prochowe i nitro) posiada licencję strzelecką. Wolnościowiec, samorządowiec z doświadczeniem. Doświadczenie w sądownictwie 12 lat ławnik (ludowy). Uwielbia zwierzęta (szczególnie psy rasy Basset). Zawodowo - informatyk - praktyk (sieciowiec i sprzętowiec) mniej programista, administrator systemów i baz.

Komentarze (0)

Napisz komentarz