Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Globalny imperializm w natarciu - cz. II

Oie zz0igjeby3ka
27 Lipca
00:01 2021

Gdzie nie spojrzysz wszędzie getta kwarantanny organizowane przez sprawne “judenraty”, czyli etniczne autorytety, rządy poszczególnych państw w odpowiedzi na presję zorganizowanego zła... Można podziwiać sprawność think tanków globalnych imperialistów na taśmociągu propagandy adresującej najpierw Twoje zdrowie, zdrowie Twoich sąsiadów i ogólne zdrowie społeczeństwa również w kontekście zmian klimatycznych zagrażającej Matce Ziemi. Przecież tu chodzi tylko o Twoje bezpieczeństwo i Twoją świetlaną przyszłość! Zaszczep się szkodniku!

Zamiast zagonów pancernych czołgów, salwa z okopów zaciężnej opieki medycznej, wzmacniana ustawicznymi atakami i bombardowaniami wykalibrowanej kawalerii powietrznej “społecznościowych” mediów i organizacji pozarządowych. Prywatne globalne molochy ściśle współpracujące z machiną państwa w celu bezwzględnego cenzurowania wszelkich wolnościowych odruchów poważnie już chorego społeczeństwa, kiedyś tak definiowano faszyzm. Czyżbyśmy mieli demokrację faszystowską, czy może totalitarną, wszak pamiętamy inny gniot “demokrację socjalistyczną”? Cóż nasza dobrotliwa “logiczna” naiwność nie ma granic, tak jak nie ma granic ich totalitarna pożądliwość kontroli i władzy nad wszystkim co istnieje.

Naiwni myśleli, że kapitalizm, który według “naukowego” socjalizmu był przejściową formą rozwoju, nieuchronnie zginie, przepadnie, zostanie nieodzownie zastąpiony zwycięskim i nowoczesnym naukowym socjalizmem, który wreszcie zakończy ten niesprawiedliwy wielowiekowy obłęd i doprowadzi szczęśliwców do upragnionego komunizmu! Jednak okazało się, że kapitalizm mimo swoich kryzysów potrafił się adoptować i przetrwał co prawda jednak “zaszczepiony” ekonomicznie niewydolnym upadającym socjalizmem, którego już wszędzie pełno. Adaptacja pasożyta.

Globalni imperialiści, uczniowie Trockiego dyskredytując i niszcząc wszelkie znane nam wartości cywilizacji łacińskiej rzucają nam na ekrany wizję kolejnej utopii stanu szczęścia bez kapitalizmu i bez potrzeby posiadania jakiejkolwiek własności. Już wkrótce nie będziesz niczego posiadał i będziesz szczęśliwy! Ci szaleńcy, bolszewicy nowych czasów, dla których na Ziemi pałęta się zbyt wielu ludzi, chwycili się medycznej brzytwy jako najbardziej wydajnej “pokojowej” metody redukcji zbędnej populacji. Może to kojarzyć się z późną aborcją, z tym, że w tym przypadku zwyrodnialec sprawca nie będzie miał wyrzutów sumienia.

Cóż, porządni, uczciwi ludzie uczą się, dorastają, zakładają rodziny i biznesy, zaciągają pożyczki na domy w których dorasta ich potomstwo. Źli ludzie marzą o zdobyciu nad porządnymi obywatelami władzy oplatając ich biurokratycznymi przepisami, okólnikami, których celem jest maksymalizowanie ograniczenia ekonomicznych i personalnych swobód. Wyciągając wnioski z kolejnego nieudanego komunistycznego eksperymentu (Związek Radziecki) marksiści ze szkoły Trockiego mozolnie przygotowują kontrolę nad całym światem tak, aby wolni ludzie nie mieli już dokąd uciec. Moja stara znajoma zauważyła, że dla uciekających przed komunizmem logicznym wyborem powinna być Kuba, wszak oni pragną wolności i po upadku “naukowego” socjalizmu jest szansa, że przez jakiś czas nie dadzą się nabrać na propagowaną przez banksterów komunistyczną utopię…

Kiedyś byliśmy dumni z niezwyciężonej polskiej husarii, taką jej nową wersją w rozumieniu globalistów jest Big Pharma, tylko jej potencjalnych ofiar nie trzeba szukać na polu walki. Sami przychodzą do białych gabinetów. Jedynie husaria była wyposażona w dużo dłuższe piki (kopie) dochodzące do 6 metrów długości. Co tam przy niej strzykawka, ale skutek może być równie groźny, szczególnie, że te krótsze “kopie” nie były przetestowane wg przyjętych norm i zaadresowane są do wszystkich, którzy niestety przyczyniają się do przeludnienia Matki Ziemi… 

(dokończenie jutro) 

Zdjęcie pobrane z: https://pixabay.com/pl/photos/koronawirusy-covid-covid-19-4947210/ 

Autor: Наркологическая Клиника (vperemencom). 

Pixabay License. 

Obraz skadrowany. 

Część I: http://prawalodz.pl/globalny-imperializm-w-natarciu---cz-i 

Część III: http://prawalodz.pl/globalny-imperializm-w-natarciu---cz-iii 

O Autorze

Jacek matysiak 300x300

Jacek Matysiak

Jacek K. Matysiak – z wykształcenia i zamiłowania – historyk. W stanie wojennym był internowany w Łowiczu a następnie w Kwidzynie. W Polsce wydawał opozycyjne, studenckie pismo „Nowsze drogi” a Kalifornii „Wiadomości”. Mieszka w USA, w Kalifornii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz