Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Handlarze strachem, pogromcy wolności... - cz. II

Future 4022722 1280  1
10 Sierpnia
17:32 2021

Największym pragnieniem polityków od zarania dziejów jest osiągnięcie powiększenia zdobytej władzy i kontroli. Więc nie dziwmy się, jeżeli to ma miejsce i dziś. Chiński komunizm, a następnie komufaszyzm to apogeum bezwzględnej politycznej kontroli nad maluczkimi, owieczkami tego świata i ostateczna wizja spełnienia marzeń tego brudasa (historyk Paul Johnson) Karola Marksa. Dlatego przy całym rozpasaniu i moralnym rozprężeniu zachodu ta długo i po mongolsku przygotowywana ofensywa globalistycznych siłowników ma dziś przy naszym ospałym zidioceniu wielkie szanse na powodzenie.

Widocznie po marksistowsku zmiany mające wywrócić do góry nogami stary świat wartości, moralności, lokalnych patriotyzmów, religii i idei zarezerwowano wielką rolę dla wykorzystania grup mniejszościowych od etnicznych, przez napompowane genderowe i inne. Dlatego Angela Merkel (ślady polskiej rodziny z Poznania, Kaźmierczak) jako dobra glob-komunistka (zaadoptowana przez Helmuta Kohla z NRD) wpuściła do Niemiec 1,5-2 mln Afrykanów i Azjatów. Dlatego do Polski w wersji patriotycznej napłynęło ok. 2 mln Ukraińców (spryt kwotowy UE rządu PIS- u). W Ameryce jest jeszcze zabawniej! W tym roku południową granicę ma nielegalnie przekroczyć ok. 2 mln ludzi!

Świat drży w posadach wobec celnie masakrującej i paraliżującej pandemicznej komety COVID 19, wystrzelonej z politycznej katapulty z twierdzy Wuhan, w której zaistnieniu maczali paluszki naukowcy wspierani podatkami obywateli USA (święty czarownik dr Fuczi-Fuczi), Kanady i Francji. Pies zerwany z łańcucha to pikuś wobec polityka urwanego z przysięgi wyborczej. Przeraża mnie naiwność dość intelektualnie ogarniętych znajomych, którzy tracąc wiarę w najwyższe wartości (Bóg), swoje potrzeby w tej dziedzinie przenoszą na poszczególnych polityków! Herezja...

Jesteśmy dalej tylko pogrążeni w potulnym adoptowaniu odpowiedzi na globalistyczne wyzwania, regulowania własnej rodziny, zadbania o jej bieżące potrzeby bez koniecznej ambicji lustrowania działań naszych wybranych posłów. W konsekwencji staniemy się ofiarami knowania lobbystów naciskających na naszych jedzących im z ręki parlamentarzystów. Dlaczego mamy zaćmę (też nie leczoną) i bezwzględnie głupio ufamy politykom zamiast bez słuchania ich słodkich i patriotycznych serenad weryfikować wszystko z ich rzeczywistymi głosami oddanymi na konkretne projekty ustaw?

Prezydent Joe Biden coraz bardziej udowadnia, że nie jest w stanie ogarnąć problemów przed którymi stoi dziś Ameryka. Facet przeżył swoje, zawsze był kunktatorem, rynkowo-bankowym mądralą, aby wreszcie doczołgać się na szczyt. Niedawno był przebłysk dworskich knowań i konfliktu między kobietami na politycznym świeczniku. Między żoną Bidena, a lewaczką wiceprezydentem Kamalą Harris. Jak zwykle dworskie koterie i ich walki pod przepięknymi dywanami w najbardziej ważnych salonach tego świata.

Do napisania tego tekstu przygotowałem, zgromadziłem wiele statystycznych danych, ale jak mawiał XIX w. premier Wielkiej Brytanii, B. Disraeli “statystyka jest największym kłamstwem”, więc nie będę Was czarował przeuroczymi danymi poza tym, że ponad 50% populacji USA jest zaszczepiona. W Kalifornii zaszczepionych jest ponad 75% populacji. W Massachusetts 75% nowych zakażeń ma miejsce wśród już zaszczepionych. Wkrótce wielki eksperyment medyczny może okazać się kłopotliwym, bardzo kosztownym niewypałem. Wielki czarownik Fuczi-Fuczi co chwila chwilę schodzi z Olimpu nauki i z kamienną mojżeszową twarzą zmienia mające nas obowiązywać przykazania podając je jako najnowsze odkrycia NAUKI. 

(dokończenie jutro) 

Zdjęcia pobrane z: https://pixabay.com/pl/photos/przysz%c5%82o%c5%9b%c4%87-dom-zabezpiecze%c5%84-noc-4022722/ 

Autor: himmlisch. 

Pixabay License. 

Obraz skadrowany. 

Część I: http://prawalodz.pl/handlarze-strachem-pogromcy-wolnosci---cz-i 

Część III: http://prawalodz.pl/handlarze-strachem-pogromcy-wolnosci---cz-iii 

O Autorze

Jacek matysiak 300x300

Jacek Matysiak

Jacek K. Matysiak – z wykształcenia i zamiłowania – historyk. W stanie wojennym był internowany w Łowiczu a następnie w Kwidzynie. W Polsce wydawał opozycyjne, studenckie pismo „Nowsze drogi” a Kalifornii „Wiadomości”. Mieszka w USA, w Kalifornii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz