Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Handlarze strachem, pogromcy wolności... - cz. III

Corona 4938929 1920  1
11 Sierpnia
18:35 2021

Architekci wirusowego strachu nie mający skrupułów, bezczelnie żerują na naszej bierności, naszej ufnej normalności próbując zmusić nas do rezygnacji z naszych wolności abyśmy w medialnie rozpylonej atmosferze strachu skoczyli w przepaść niewoli. Co ciekawe brak jakiegokolwiek zainteresowania władz, aby wspomagać ludzki system odpornościowy, odpowiedzią na wszystko ma być szczepienie. Jednak w wielu krajach o najwyższym stopniu “wyszczepienia” (np. Islandia, Australia) przybywa zakażonych i wprowadzane są nowe fazy lockdown. Cóż, większość świata lekarskiego pomaga globalistom wyleczyć nas z wolności, podobnie jak lekarze ducha (duchowieństwo) dla apanaży i Świętego Spokoju służą złotemu cielcowi dla wzniosłej idei “tu i teraz”.

Powoli globaliści posługując się strachem poprzez korporacje, banki, media próbują doprowadzić do zmian, które zbliżyły by nasze społeczeństwa do umiłowanego chińskiego modelu totalitarnego. Wytrych COVID-owy pozwala ustanowić system kontroli populacji podobny do chińskiego kredytu społecznego, w konsekwencji którego niepokorni mogą stracić dostęp do internetu, telefonu, komunikacji drogowej, możliwości pracy, pożyczek i dostępu do miejsc użyteczności publicznej. Aby nie zdekonspirować współpracujących polityków globaliści przejmują kompetencje lokalnych rządów i wdrażają swoje plany przez korporacje, związki zawodowe i organizacje samorządowe. Lokalne rządy stają się sponsorowanymi grupami aktorów, którym w kolejnych wyborach kibicuje miejscowa gawiedź.

A co słychać dziś w Ameryce? Administracja Joe Bidena z jednej strony nabija na pal obostrzeń własnych obywateli strasząc możliwością nowej fali pandemii smagając ich kolejnymi ograniczeniami i zakazami, z drugiej szeroko otwiera południowa granicę wpuszczając ku uciesze narkotykowych karteli tłuszczę z całego świata. Są to zwykle młodzi ludzie od afrykańskiej Ghany, po Azjatów często bez znajomości języka, bez rozpoznania w jakim procencie są zarażeni COVID-em (podaje się, że do 20%). Następnie wobec protestów przygranicznych stanów tych ludzi wsadza się w autokary i w samoloty rozwożąc ich po całym kraju.

I jak tu wierzyć dobrym intencjom wybranych władz ostrzegających obywateli przed nieuchronnie nadciągającą 5-tą falą epidemii, a z drugiej strony podejmujących działania stymulujące wybuch takiej epidemii. Kiedyś jeszcze przed rozkwitem korporacyjnego faszyzmu w obliczu epidemiologicznego zagrożenia zbierali się naukowcy i spierali się, radzili jakie podjąć kroki. Cóż, miło powspominać, teraz cenzuruje się i zamyka się usta niezależnym, często wybitnym naukowcom, blokując im możliwość zabrania głosu, wykluczając z YOUTUBE, z FB itp.

Niedługo nadejdzie jesień, może w tym roku rządy pozwolą zaistnieć zwykłej grypie, a może narodziła się już nowa tradycja i będzie jedynie COVID a jedynym lekiem będzie szczepionka, a my pozwolimy się zepchnąć na pastwisko cyfrowych dyktatur, choć po obejrzeniu ostatniego katowickiego marszu ludzi wolnych, można napełnić się nadzieją. 

KONIEC 

Zdjęcie pobrane z: https://pixabay.com/pl/illustrations/korona-koronawirusy-maska-4938929/ 

Autor: Gerd Altmann (geralt). 

Pixabay License. 

Obraz skadrowany. 

Część I: http://prawalodz.pl/handlarze-strachem-pogromcy-wolnosci---cz-i 

Część II: http://prawalodz.pl/handlarze-strachem-pogromcy-wolnosci---cz-ii 

O Autorze

Jacek matysiak 300x300

Jacek Matysiak

Jacek K. Matysiak – z wykształcenia i zamiłowania – historyk. W stanie wojennym był internowany w Łowiczu a następnie w Kwidzynie. W Polsce wydawał opozycyjne, studenckie pismo „Nowsze drogi” a Kalifornii „Wiadomości”. Mieszka w USA, w Kalifornii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz