Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Lewandowski piłkarzem roku 2020 w plebiscycie FIFA!

Oie uh2pdr1ceweb
17 Grudnia
22:00 2020

Robert Lewandowski dostał to na co czekał chyba przez znaczną część swojej niewiarygodnej kariery. Jego wytrwałość i profesjonalizm zostały nagrodzone. 

Rok 2020, to czas szczególnie trudny dla sportu i właśnie teraz polskim kibicom zaświeciło jakby słońce. Talent, praca, praca i jeszcze raz praca przyniosły efekt. Robert Lewandowski urodził się w złych czasach, bo jak inaczej nazwać sytuację, gdy na piłkarskich boiskach pojawiło się dwóch geniuszy futbolu? 

Jak przebić się ponad niebotyczny poziom Lionela Messiego, czy Cristiano Ronaldo? A jednak w końcu udało się, choć przecież to nie kwestia szczęścia, ale wybitnych predyspozycji i konsekwentnego dążenia do perfekcji. Tylko splot tych dwóch cech może doprowadzić do osiągnięcia szczytów. 

W wielkiej trójce kandydatów do zwycięstwa znaleźli się: Ronaldo, Messi i Lewandowski. I stało się polski piłkarz został wybrany numerem jeden światowej piłki! To dokonanie nie pozostawi już wątpliwości, który polski piłkarz jest najlepszy w polskim futbolu. Tu także miał do pokonania takie sławy jak Wilimowski, Pohl, Lubański, Deyna, czy Boniek. Teraz już wszystko jasne. 

Robert Lewandowski!! 

Zdjęcie pobrane z: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Robert_Lewandowski_FCB.jpg 

Autor: Uwe Bassenhoff, https://www.flickr.com/people/105095953@N05 

This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic license. 

Obraz skadrowany. 

O Autorze

 images  images img 20180914 145412

Paweł Wiśniewski

Paweł Wiśniewski – ekonomista, nauczyciel, przedsiębiorca, dziennikarz. Ukończył Uniwersytet Łódzki. Od roku 2014 zaangażował się w życie polityczne, w 2017 przystąpił do nowo-tworzonej partii Porozumienie J. Gowina. Od 1 kwietnia 2019 roku zawiesił działalność polityczną. Autor prac: „Analiza demograficzna krajów Ameryki Łacińskiej w latach 1944-1973”, oraz „Omówienie programu partii Koalicja Odnowy Rzeczpospolitej Wolność i Nadzieja – aby słowo, słowem było”. W latach 2016-18 pełnił funkcję redaktora naczelnego miesięcznika społeczno-kulturalnego „Głos Łodzi”. W roku 2017 założył „Klub Najwyższego Czasu w Łodzi”. Wraz ze Stowarzyszeniem Robotników Chrześcijańskich i Klubem ProPolonia, współorganizator prelekcji polityczno-historycznych. Inicjator powstania portalu „Prawa Łódź”, którego ideą jest propagowanie treści centro-prawicowych, przy zachowaniu otwartości dla poglądów odmiennych. Zgodnie z maksymą: „Prawicowość to prawość, tym samym poszanowanie dla ludzi myślących inaczej”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz