Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Otwarcie się piekielnych czeluści myślenia

Oie dywdvxule8u8
29 Października
07:31 2020

Od kilku dni lewackie hordy demolują przestrzeń polskich miast. Z twarzy opadają kagańce skrywające czarne dusze zaprzedane szatanowi. Wiele z tych osób zostało wcześniej ogłupionych poprzez sączącą się do ich dusz truciznę niechęci do prawdziwych wartości, wiary, etyki a nawet empatii do innych ludzi. Znaczną winę ponosi za to też Państwo Polskie, które latami tolerowało lewackie zachowania w sferze publicznej. Trybunał – po wielomiesięcznym ociąganiu się – dokonał zupełnie oczywistej wykładni i w swoim orzeczeniu uznał pozbawianie życia osób chorych i częściowo upośledzonych poprzez nieco gorsze geny, za niezgodne z obowiązującą KONSTYTUCJĄ, inaczej mówiąc uznał, iż osoby takie w pełni zasługują na życie a nie na przymusową egzekucję. Zresztą wiele z tych dzieci, już po urodzeniu, okazało się w pełni zdrowymi. I zaczęło się. Skrajna, nienawistna wobec ludzi, lewica zawezwała Legiony Szatana na bój ostatni Krainy Ciemności w stosunku do Cywilizacji Życia i Zasad. I to właśnie widzimy na ulicach naszej Ojczyzny. W takiej sytuacji Wszyscy Wolni Polacy zobowiązani są do obrony wartości Naszej Cywilizacji i także do obrony wszystkich ludzi tej cywilizacji. 

To już się dzieje i należy liczyć na to, że oszukani przez lewackich doktrynerów i ideologów, młodzi ludzie szybko opuszczą oddziały Pana Ciemności, by w rozmowie wewnętrznej odszukać własny spokój i własne nie odkryte dotychczas pragnienia. Oby nastąpiło to jak najszybciej. Nikt nie będzie im pamiętał chwilowej słabości, bo przecież są częścią Naszego Narodu. 

Sobotnie oświadczenie Rady Głównej Unii Polityki Realnej koncentrujące się na obowiązkach Państwa po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ...

http://www.upr.org.pl/index.php/2020/10/27/oswiadczenie-unii-polityki-realnej-w-zwiazku-z-orzeczeniem-trybunalu-konstytucyjnego/

Zdjęcie pobrane z: https://pixabay.com/pl/illustrations/korona-koronawirusy-wirus-protesty-5184533/ 

Autor: Gerd Altmann (geralt). 

Pixabay License. 

Obraz skadrowany. 

O Autorze

Jan szałowski 300x300

Jan Szałowski

Jan Szałowski(1952) - łodzianin, absolwent UŁ, historyk, dziennikarz, podróżnik, krajoznawca, miłośnik Lwowa i ziem wschodnich dawnej Rzeczypospolitej, niezależny publicysta. Inicjator konferencji naukowych i konkursów dla młodzieży licealnej. Publikuje m.in. na łamach 'Aspektu Polskiego' i 'Polityki Polskiej' oraz na kilku portalach, autor wykładów, odczytów i prelekcji o różnorodnej tematyce, głównie w instytucjach kultury, chwilami poeta. Członek Rady Osiedla 'Chojny Dąbrowa', od roku 1991 członek Unii Polityki Realnej a także członek licznych stowarzyszeń, m.in. Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz