Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Potwór z Davos i dalsza sowietyzacja Ameryki - cz. II

Oie dzketjkwwo5d
15 Października
10:08 2021

Amerykańska wolność ma się bardzo źle, leży na oddziale intensywnej terapii. Prognozy są różne, nikt nie wie, czy atakujący wirus totalitarnego globalizmu wykończy pacjenta, czy też organizm zdoła się obronić. To nie byle jaka infekcja, porównując do lat 60-tych ub. wieku (sporadyczne demolki miast) tym razem mamy do czynienia z systemowo przygotowaną infekcją całego organizmu państwa. Wygląda na to jakby administracja Joe Bidena kolejnymi regulacjami chciała doprowadzić do paraliżu państwa w drodze do wprowadzenia absolutnej kontroli nad pozbawianymi praw obywatelami. Według “oficerów prowadzących” Joe Bidena dokonywujące się zmiany, w nowym wspaniałym świecie nie ma miejsca na wolną wolę i na podstawowe konstytucyjne prawa człowieka, są one jedynie reliktami przeszłości.


Proces globalizacji postępuje skocznie, widoczną formą zwycięstwa globalistycznych supermenów jest niezaprzeczalnie to, że złapali prawie całość ziemskiej populacji za przysłowiowy pysk, nie to, żeby każdego dłonią, ale w wersji lekkiej maseczką… Aby kompletnie rozwalić Państwo, Joe Biden dotując i sponsorując bezrobocie, stosuje lockdowny i płaci za pozostawanie w domu (kultura demoralizacji: “coś za nic”). Tylko w sierpniu z pracy zrezygnowało 4,3 mln Amerykanów. Niszczy niezależną średnią klasę zbliżając się do modelu w którym na placu boju pozostanie super bogata elita i reszta feudalnych zależnych wyrobników.


Pamiętamy, że prezydent Trump mimo ciągle rzucanych mu kłód pod nogi (dwa impeachmenty!) doprowadził do niezależności energetycznej Ameryki. Biden po przejęciu władzy natychmiast zatrzymał wiercenia na terenach federalnych i zatrzymał budowę słynnego rurociągu Keystone, jednocześnie odwołując sankcje putinowskiego projekt Nord Stream 2. Cena benzyny w US podwoiła się, a Biden poprosił państwa OPEC o zwiększenie wydobycia ropy, jednak te wysłały go na przysłowiowe drzewo. Cena baryłki ropy przekroczyła $80,00, Putin liczy sterty euro, a amerykański podatnik w obliczu wzrostu inflacji zastanawia się dlaczego Biden tak go nie lubi i drenuje jego kieszeń.


Inną sprawą jest potop nielegalnych imigrantów przekraczających przyschniętą Rio Grande w liczbie ok. 200.000 miesięcznie! Czy jakieś państwo przetrwało z otwartymi granicami? Właśnie to zagadnienie ćwiczy administracja Joe Bidena pozwalająca na nielegalne przekraczanie granicy średnio 50.000 śmiałkom z całego świata (uchodźcy z ponad 100 państw!) w poszukiwaniu lepszego życia. Szacuje się, ok. 20% z nich to ludzie z COVID-em (nie licząc innych już egzotycznych w Ameryce chorób), których bez badań, weryfikacji służby federalne rozwożą po całym kraju. Zaś zwykli obywatele Ameryki podlegają rozmaitym COVID-owym mandatom, ograniczeniom i restrykcjom. Co więcej Biden zarządził, aby firmy zatrudniające powyżej 100 osób wyrzucały z pracy tych, którzy nie chcą się zaszczepić. W imię ideologicznych planów Wielkiego Resetu (Klaus Schwab) wyrzucani są ludzie z kluczowych newralgicznych zawodów jak pielęgniarki, lekarze, strażacy, piloci, policjanci, żołnierze itp. Niech nikt nie pyta o logikę, bo jej tu nie ma. Czerwona rewolucja nie zna logiki, rewolucja jak zwykle zajmuje się jedynie maksymalizacją kontroli nad swoimi ofiarami. 

(ciąg dalszy jutro) 

Zdjęcie pobrane z: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Views_of_the_Statue_of_Liberty.jpg 

Autor: Sergio Valle Duarte, https://commons.wikimedia.org/wiki/User:Ibirapuera 

This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported license. 

Obraz skadrowany. 

Część I: http://prawalodz.pl/potwor-z-davos-i-dalsza-sowietyzacja-ameryki---cz-i 

Część III: http://prawalodz.pl/potwor-z-davos-i-dalsza-sowietyzacja-ameryki---cz-iii 

O Autorze

Jacek matysiak 300x300

Jacek Matysiak

Jacek K. Matysiak – z wykształcenia i zamiłowania – historyk. W stanie wojennym był internowany w Łowiczu a następnie w Kwidzynie. W Polsce wydawał opozycyjne, studenckie pismo „Nowsze drogi” a Kalifornii „Wiadomości”. Mieszka w USA, w Kalifornii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz