Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Potwór z Davos i dalsza sowietyzacja Ameryki - cz. III

Statue of liberty g71185db08 1280
16 Października
18:31 2021

FOX News (chyba w programie Tucker Carlson) pokazywał leżące w przygranicznych magazynach ogromne stosy metalowych segmentów, już zapłaconych przez poprzednią administrację prezydenta Trumpa (wartych ponad $100 mln) czekających na montaż granicznego płotu. Najnowszą decyzją Biden zdecydował zaniechanie dalszego montażu stalowego płotu na granicy płacąc ciężkie miliony kontraktorom za niebudowanie. Gangi przemytnicze nie posiadają się z radości, a tsunami ludzi i narkotyków swobodnie ląduje w Ameryce, biznes idzie bardzo dobrze! Viva Partia Demokratyczna!


Jakże inną mamy sytuację z nielegalnymi imigrantami w Polsce. Dzięki Bogu (i polskim wyborcom!) u steru władzy mamy patriotycznie zorientowany rząd, który potrafi sobie radzić (wbrew zdradliwej kosmopolitycznej opozycji) z dywersyjnymi akcjami Putina, który używając zagrożonego Łukaszenki, chciałby doprowadzić do jak najszybszej destabilizacji Państwa Polskiego. Opozycja śpiewa z tych samych nut, gardzi historycznym narodem polskim, jego wartościami, dorobkiem i patriotycznym etosem. Wiem, że z pustego i Salomon nie naleje, jak naiwni możemy być oczekując od dzieci i wnuków komuchów przywiezionych na okupacyjnych sowieckich czołgach do Priwislanskiego Kraju, aby rozumiały polską tożsamość i polski etos. Po upadku czerwonego caratu, “polska” targowica (z niedouczonym owieczkami) oddała hołdy niemieckiej Mitteleuropie. Ja to rozumiem, jak nie masz pojęcia o polskiej historii, wartościach i polskim kodzie honorowym (Bóg, Honor, Ojczyzna) to pójdziesz za rozmaitymi świecidełkami. Tacy Polacy przypominają atrakcyjne jajka wielkanocne, wyglądają wykwintnie, ale w środku pustka! Trudno sobie wprost wyobrazić jakie nieszczęście przyniosłyby teraz ewentualne rządy takich zniemczonych gwiazdorów jak Tusk, czy Trzaskowski (Po co nam hub lotniczy w Polsce, jeśli mamy go w Berline).


Demokraci usiłują przepchnąć przez Kongres masywny plan wydatków okradający przyszłe pokolenia i wyniszczający klasę średnia i niwelujący pozycję dolara. Na przykład w jednym z przygotowanych planów mających zadbać o infrastrukturę o wartości $1,2 bln (tryliona in US) tylko 9% istotnie dotyczy infrastruktury, pozostałe 91% to korupcyjne i polityczne ustawki i michałki. Oczywiście dalej w kolejce jest następny pakiet wydatków $3,5 bln, który usiłują przepchnąć w podzielonym 50/50 Senacie (wiceprezydent Kamala Harris mogłaby oddać dodatkowy głos), gdzie jednak napotkali na opór swoich 2 senatorów Joe Manchin ze stanu West Virginia i sen. Kyrsten Sinema z Arizony. Ci senatorowie już posmakowali kultury swoich lewackich kolegów z Partii Demokratycznej. Pani Sinema (ładna kobieta) była nawet nękana i ścigana w ubikacji, gdzie lewicowa aktywistka zakłócała jej prywatność. Sen. Manchin został zaatakowany przez politycznych aktywistów na swojej łodzi. Obydwoje blokują wariactwa najbogatszej kobiety w Kongresie Nancy Pelosi (z San Francisco), która za wszelką cenę chce pomóc... biednym. W celu pomocy biednym zdołała podwoić swój majątek do ok. 300 mln dolarów w ciągu ostatnich trzech lat. Co za poświęcenie. Na ofiarność polityków zawsze można liczyć.Pielęgniarki, lekarze dotąd uznani za bohaterów walki z pandemią, jeśli nie chcą się zaszczepić ze względów religijnych, zdrowotnych, czy ci już z przeciwciałami po COVID-zie wyrzucani są na bruk. Podobnie jest z wojskiem i innymi pracownikami. Jednak narasta bunt. Lotnicza kampania Southwest Airlines zapowiedziała, że zgodnie z mandatowymi szczepieniami Bidena jej piloci i pracownicy muszą przyjąć szczepienia. Następnego dnia linie musiały skasować ponad 2.000 lotów, powód? Bojkot przez pracowników i pilotów, w gierkowskim stylu linie wydały komunikat, że przyczyną niedyspozycji była zła pogoda, która jednak nie przeszkadzała innym lotniczym liniom.


Cóż, nie mam czasu aby wchodzić w obszary innych obszarów kryzysowych w Ameryce, nie chcę też nudzić. Afganistan, Chiny, Taiwan, lokalnie narastający oddolny bunt Amerykanów, budzących się z błogiego snu rodziców przerażonych lewackimi genderowymi i anty-patriotycznymi programami nauczania ich własnych dzieci przez lewicowe związki zawodowe nauczycieli z ich własnych podatków! Na tym palniku będzie najgoręcej. Tu przepali się socjalizm! Będzie duuużo smrodu…


W republikańskich stanach jak Teksas i Floryda ciągle panuje normalność, ich gubernatorzy zastopowali “mandat” Bidena na terenie swoich stanów ogłosili wolność szczepień i maseczek. W tym narastającym bałaganie pocieszającym jest, że poparcie dla Bidena spadło do 38% i tylko 30% Amerykanów uważa, że sprawy w Ameryce idą w dobrym kierunku…


W przyszłym roku wybory uzupełniające do obydwu izb Kongresu, w grze będą wszystkie miejsca do Kongresu (435 miejsca w izbie Reprezentantów) i Senatu z jedną trzecią senatorów (100 senatorów wybieranych na 6 lat). Na horyzoncie rysuje się potężne tsunami, które zdmuchnie komunizujących naiwniaków zwolenników Wielkiego Resetu i totalnego przemeblowania Ameryki razem z jej systemem i tradycyjnymi wartościami. “God Bless”, ale i “God Help America!” 

KONIEC 

Zdjęcie pobrane z: https://pixabay.com/pl/photos/statua-wolno%c5%9bci-nowy-jork-359341/ 

Autor: Brigitte makes custom works from your photos, thanks a lot  •  for spending me a coffee too:) (ArtTower). 

Pixabay License. 

Część I: http://prawalodz.pl/potwor-z-davos-i-dalsza-sowietyzacja-ameryki---cz-i 

Część II: http://prawalodz.pl/potwor-z-davos-i-dalsza-sowietyzacja-ameryki---cz-ii 

O Autorze

Jacek matysiak 300x300

Jacek Matysiak

Jacek K. Matysiak – z wykształcenia i zamiłowania – historyk. W stanie wojennym był internowany w Łowiczu a następnie w Kwidzynie. W Polsce wydawał opozycyjne, studenckie pismo „Nowsze drogi” a Kalifornii „Wiadomości”. Mieszka w USA, w Kalifornii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz