Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Projekcja "Powrotu do Jedwabnego" odwołana

Oie ehvrme3njxa5
17 Września
00:01 2021
Niestety zapowiadana projekcja premierowa "Powrót do Jedwabnego" została odwołana. O tym fakcie poinformowani zostaliśmy przez jednego z organizatorów zdarzenia. 
Poniżej otrzymany przekaz: 
.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
"Szanowni Państwo,
z przykrością muszę powiadomić, że zaplanowane na 18 września spotkanie z Wojciechem Sumlińskim i projekcja filmu " Powrót do Jedwabnego" zostały odwołane. Niestety w ostatniej chwili odmówiono nam wynajmu sali.
Bogusław Ciupka" 
..........................................................................................................................................................................................................
Ilustracja z materiałów reklamowych filmu (skadrowana). 

O Autorze

 images  images img 20180914 145412

Paweł Wiśniewski

Paweł Wiśniewski – ekonomista, nauczyciel, przedsiębiorca, dziennikarz. Ukończył Uniwersytet Łódzki. Od roku 2014 zaangażował się w życie polityczne, w 2017 przystąpił do nowo-tworzonej partii Porozumienie J. Gowina. Od 1 kwietnia 2019 roku zawiesił działalność polityczną. Autor prac: „Analiza demograficzna krajów Ameryki Łacińskiej w latach 1944-1973”, oraz „Omówienie programu partii Koalicja Odnowy Rzeczpospolitej Wolność i Nadzieja – aby słowo, słowem było”. W latach 2016-18 pełnił funkcję redaktora naczelnego miesięcznika społeczno-kulturalnego „Głos Łodzi”. W roku 2017 założył „Klub Najwyższego Czasu w Łodzi”. Wraz ze Stowarzyszeniem Robotników Chrześcijańskich i Klubem ProPolonia, współorganizator prelekcji polityczno-historycznych. Inicjator powstania portalu „Prawa Łódź”, którego ideą jest propagowanie treści centro-prawicowych, przy zachowaniu otwartości dla poglądów odmiennych. Zgodnie z maksymą: „Prawicowość to prawość, tym samym poszanowanie dla ludzi myślących inaczej”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz