Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Utrudnienia w ruchu na ulicy Sanitariuszek

Freight train 4629817 640
19 Sierpnia
23:59 2020

Niestety łodzianie mieszkający na Rekini i okolicach a także mieszkańcy Konstantynowa Łódzkiego i Pabianic muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Do budowy obwodnicy S-14 doszedł jeszcze remont linii kolejowych na południe od Dworca Kaliskiego. 

Praktycznie do końca sierpnia zamknięty został ruch na przejeździe kolejowym przy ulicy Sanitariuszek. Tak więc pozostaje alternatywnie przejazd ulicą Maratońską, tam także zamknięto przejazd kolejowy do ulicy Obywatelskiej, albo przez tereny pozamiejskie znajdujące się bardziej na zachód od zablokowanej trasy.

Wskazana cierpliwość i zrozumienie dla drogowców. Oby prace nie opóźniły się i wykonano je solidnie. 

Zdjęcie pobrane z: https://pixabay.com/pl/photos/poci%C4%85g-towarowy-zestaw-remont-4629817/ 

Autor: Erich Westendarp (hpgruesen). 

Pixabay License. 

Obraz skadrowany. 

O Autorze

 images  images img 20180914 145412

Paweł Wiśniewski

Paweł Wiśniewski – ekonomista, nauczyciel, przedsiębiorca, dziennikarz. Ukończył Uniwersytet Łódzki. Od roku 2014 zaangażował się w życie polityczne, w 2017 przystąpił do nowo-tworzonej partii Porozumienie J. Gowina. Od 1 kwietnia 2019 roku zawiesił działalność polityczną. Autor prac: „Analiza demograficzna krajów Ameryki Łacińskiej w latach 1944-1973”, oraz „Omówienie programu partii Koalicja Odnowy Rzeczpospolitej Wolność i Nadzieja – aby słowo, słowem było”. W latach 2016-18 pełnił funkcję redaktora naczelnego miesięcznika społeczno-kulturalnego „Głos Łodzi”. W roku 2017 założył „Klub Najwyższego Czasu w Łodzi”. Wraz ze Stowarzyszeniem Robotników Chrześcijańskich i Klubem ProPolonia, współorganizator prelekcji polityczno-historycznych. Inicjator powstania portalu „Prawa Łódź”, którego ideą jest propagowanie treści centro-prawicowych, przy zachowaniu otwartości dla poglądów odmiennych. Zgodnie z maksymą: „Prawicowość to prawość, tym samym poszanowanie dla ludzi myślących inaczej”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz