Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Widzew rozczarowuje

2019.03.24.3
23 Marca
22:47 2019

W cieniu wielkiej piłki rozgrywano mecze niższych klas ligowych. Ekstraklasa z wiadomych względów nie grała a z planowanych 9 meczy I ligi rozegrano jedynie trzy. Sześć zostało odwołanych z powodu udziału piłkarzy w meczach reprezentacyjnych. Jednym z przełożonych meczy było spotkanie Bytovii z ŁKS-em. Tak więc na zapleczu ekstraklasy nie zaszły istotne zmiany, łódzkim kibicom pozostały emocje związane z rozgrywkami II-ligowymi.

Jedno nie podlega dyskusji - Widzew gra słabo. Kolejny trzeci mecz z rzędu zakończony remisem. Ostatnie zwycięstwo na stadionie przy alei Piłsudskiego odnieśli 13 października, to nie jest styl i wyniki jakich oczekują kibice RTS-u. Cierpliwość zarządu klubu jest chyba u kresu a stanowisko trenera Mroczkowskiego chyba analogicznie.

Po zwycięstwie Radomiaka, to właśnie ten zespół objął prowadzenie w tabeli. Widzewiacy maja dwa punkty straty (jeden mecz zaległy). Sytuacja nadal nie jest zła, ale kibice tak zasłużonego klubu zasługują na lepsze mecze i ambitniejszą postawę graczy. Wytrwałość kibiców i kolejne komplety publiczności na widowni to coś co trzeba cenić. Następny mecz (okazja do rehabilitacji) odbędzie się w Łęcznej z Górnikiem (niedziela - 31.03 - godz. 13:05). Gospodarze będą mieli wiele do udowodnienia po pogromie jakiego doznali w Grudziądzu z Olimpią 1:6.

Widzew Łódź - Elana Toruń 1:1 (1:1)

W piątek (29.03), o godzinie 17:45 zapraszamy kibiców ŁKS na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

O Autorze

 images  images img 20180914 145412

Paweł Wiśniewski

Paweł Wiśniewski – ekonomista, nauczyciel, przedsiębiorca, dziennikarz. Ukończył Uniwersytet Łódzki. Od roku 2014 zaangażował się w życie polityczne, w 2017 przystąpił do nowo-tworzonej partii Porozumienie J. Gowina. Od 1 kwietnia 2019 roku zawiesił działalność polityczną. Autor prac: „Analiza demograficzna krajów Ameryki Łacińskiej w latach 1944-1973”, oraz „Omówienie programu partii Koalicja Odnowy Rzeczpospolitej Wolność i Nadzieja – aby słowo, słowem było”. W latach 2016-18 pełnił funkcję redaktora naczelnego miesięcznika społeczno-kulturalnego „Głos Łodzi”. W roku 2017 założył „Klub Najwyższego Czasu w Łodzi”. Wraz ze Stowarzyszeniem Robotników Chrześcijańskich i Klubem ProPolonia, współorganizator prelekcji polityczno-historycznych. Inicjator powstania portalu „Prawa Łódź”, którego ideą jest propagowanie treści centro-prawicowych, przy zachowaniu otwartości dla poglądów odmiennych. Zgodnie z maksymą: „Prawicowość to prawość, tym samym poszanowanie dla ludzi myślących inaczej”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz