Pogoda Łódź

- Prawa Łódź -

Artykuł

Witajcie w raju - cz. II

Syringe 417786 1280
16 Listopada
21:53 2020

Długo oczekiwany klucz do uzdrowienia ludzkości został znaleziony! Zbawcą ludzkości został koncern Pfizer a kto małoduszny zaraz zacznie wypominać im błędy przeszłości. A to coś tam w Nigerii a to jakieś drobne 60 milionów dolarów kary za zachęty dla lekarzy, etc. etc. Kto ma wredny charakter niech szuka z pomocą "wujka Googla" i rozdrapuje stare rany... 

Słynna firma farmaceutyczna dokonała niewątpliwie cudu, bo w ciągu zaledwie kilku miesięcy stworzyła panaceum na widmo przerażającego koronawirusa. To wyczyn jakiego nie zna nauka, to cud bez mała. Dlaczego? Otóż w historii ludzkości nieznane jest tak szybkie opracowanie szczepionki. Zwykle okres tworzenia tego typu specyfików trwa przynajmniej 15 lat a zdarzały się i dłuższe sięgające lat czterdziestu. 

Mało tak zwanych zwykłych śmiertelników (sic!) ma świadomość, że szczepionka będzie tworzona w sposób zupełnie odmienny od dotychczas stosowanych. Tradycyjne polegały na wszczepianiu do organizmu słabej dawki chorobowej, by organizm "nauczył" się zwalczać potencjalne zagrożenie. 

Opracowana szczepionka na SARS-Cov-2 będzie modyfikować ludzki organizm. Człowiek po zaszczepieniu będzie już gatunkiem zmodyfikowanym genetycznie uodpornionym na ataki wirusa. Mówiąc prostym językiem nasz organizm nie będzie przygotowywany do walki z chorobą poprzez "osłabionego wirusa", ale ma reagować agresywnie na infekcję. 

Modyfikacja genetyczna człowieka, to coś co brzmi jak koncepcja rodem z literatury science-fiction. Zmiana wewnątrzkomórkowa po ośmiu miesiącach badań!? Czy ktoś się z głupim na mózgi pozamieniał? 

Ingerencja w ludzki organizm w tak radykalny sposób w kontekście historycznym szczepionek tradycyjnych, których wprowadzanie trwało nieraz dziesiątki lat, trudno racjonalnie uzasadnić. Miarą uprawnienia podobno mają być stosowane testy PCR, których rzetelność podważa coraz liczniejsza grupa uczciwych przedstawicieli środowiska medycznego. Są na szczęście jeszcze ludzie, którzy rzetelność stawiają od osobistych korzyści. 

Oto nadszedł dzień w którym nasz premier Mateusz Morawiecki radośnie oznajmia, że nasze obawy i kłopoty się skończyły. Zadeklarował zakup trzydziestu jeden milionów szczepionek, których co prawda jeszcze nawet nie ma a na dodatek ich dostatecznie nie przetestowano! Któż jednak by się martwił takimi szczegółami w obliczu takiego szczęścia?

Dlaczego "tylko" 31.000.000 a nie dokładnie tyle, ile obywateli naszego państwa? Nie, nie chodzi tu o możliwość wyboru. Co to, to nie! Po prostu uznano, że tej łaski doznać mają tylko dorośli Polacy. A ja się pytam ponownie, co z dziećmi? Czyżby rząd dzieci nie kochał? Bardzo brzydko to wygląda, bo nawet Bolesław Bierut a nawet Adolf Hitler, swojej miłości i troski o los młodego pokolenia nie ukrywali. 

Mimo, że pod koniec października ukradkiem wprowadzono ustawę o przymusie szczepień, to w tym przypadku raczej chyba się z tego prawa tak jednoznacznie nie skorzysta. Zakładam raczej taktyczny miks bata i marchewki, które przekonają wszystkich opornych wcześniej, czy później. 

Witajcie w nowym porządku! Czy jednak to będzie obiecany raj? 

KONIEC 

Zdjęcie pobrane z: https://pixabay.com/pl/photos/strzykawka-opieki-zdrowotnej-ig%C5%82a-417786/ 

Autor: 

Pixabay License. 

Obraz skadrowany. 

Część I: http://prawalodz.pl/witajcie-w-raju 


O Autorze

 images images img 20180914 145412

Paweł Wiśniewski

Paweł Wiśniewski – ekonomista, nauczyciel, przedsiębiorca, dziennikarz. Ukończył Uniwersytet Łódzki. Od roku 2014 zaangażował się w życie polityczne, w 2017 przystąpił do nowo-tworzonej partii Porozumienie J. Gowina. Od 1 kwietnia 2019 roku zawiesił działalność polityczną. Autor prac: „Analiza demograficzna krajów Ameryki Łacińskiej w latach 1944-1973”, oraz „Omówienie programu partii Koalicja Odnowy Rzeczpospolitej Wolność i Nadzieja – aby słowo, słowem było”. W latach 2016-18 pełnił funkcję redaktora naczelnego miesięcznika społeczno-kulturalnego „Głos Łodzi”. W roku 2017 założył „Klub Najwyższego Czasu w Łodzi”. Wraz ze Stowarzyszeniem Robotników Chrześcijańskich i Klubem ProPolonia, współorganizator prelekcji polityczno-historycznych. Inicjator powstania portalu „Prawa Łódź”, którego ideą jest propagowanie treści centro-prawicowych, przy zachowaniu otwartości dla poglądów odmiennych. Zgodnie z maksymą: „Prawicowość to prawość, tym samym poszanowanie dla ludzi myślących inaczej”.

Komentarze (6)

 1. images images img 20180914 145412
  Paweł Wiśniewski wto, 17 lis 2020 22:42:28 +0000

  Przeświadczenie o własnej wyższości, "ubogacone" niezbyt lotną kpiną i kłamstwami tworzą wyjątkowo niestrawną papkę. Do dalszej wymiany komentarzy nie będę zmuszał. Proszę zarezerwować sobie czołowe miejsce w kolejce do "zaszczepiania" i cieszyć się zdrowiem. To życzenie jest jak najbardziej szczere, nikomu nie życzę źle pamiętając przy tym, że chcącemu nie dzieje się krzywda (https://pl.wikipedia.org/wiki/Volenti_non_fit_iniuria ).

  • No avatar 40x40
   zaorywacz szurii wto, 17 lis 2020 22:50:30 +0000

   Czyli nie ma źródła szatańskiej modyfikacji DNA człowieka. Swoją drogą to tego typu artykuły świadczą o poziomie portalu. Czyli piszemy co chcemy a fakty sobie

 2. No avatar 60x60
  JS wto, 17 lis 2020 21:25:04 +0000

  On sam pewnie nie wie, ile szczepionek kupi - pewnie 20 mln ... - i znowu za wszystko zapłaci podatnik, dojna krowa wszystkich socjalistycznych dobrodziejów!!!

  • images images img 20180914 145412
   Paweł Wiśniewski Autor wto, 17 lis 2020 22:22:12 +0000

   A jak wiadomo pieniędzy nam nie zabraknie, wystarczy tylko dodrukować ;).

  • images images img 20180914 145412
   Paweł Wiśniewski Autor wto, 17 lis 2020 22:22:29 +0000

   A jak wiadomo pieniędzy nam nie zabraknie, wystarczy tylko dodrukować ;).

 3. images images img 20180914 145412
  Paweł Wiśniewski wto, 17 lis 2020 21:03:45 +0000

  "Foliarstwo" i "szuria", to dwa najbardziej druzgoczące argumenty ze strony "poprawnych". Jeżeli modyfikacja genetyczna organizmu ludzkiego nie jest niebezpieczną zabawą, to brak mi po prostu czasu i chęci do dyskusji. Takie działania są podobnie niebezpieczne jak energia jądrowa. Wdrażanie takich wynalazków wymaga wielkiej ostrożności a nie wiary, że "jakoś to będzie". O niebezpieczeństwach tej drugiej przekonaliśmy się w 1945 roku, czy nie pora na wyciągnięcie rozumnych wniosków, że odkrycia o wielkim potencjale niosą też ze sobą nie mniejsze zagrożenia. Ile razy to należy sobie udowadniać? Jak można tak bezkrytycznie podchodzić do szczepionki tworzonej w ciągu kilku miesięcy? Nie chcę oponentom sugerować braku ostrożności ani wyobraźni, tym bardziej daleki jestem od ubliżających sformułowań jakich oni z kolei, przekonani o swojej nieomylności (czego to jest przejawem pozostawiam Czytelnikom) nie szczędzą, powiem tylko zacznijcie próbować myśleć samodzielnie, póki jeszcze można. Do "NWO", faszystowskie koncepcje zamykania ust i brak podstawowej wiedzy w temacie szczepionek, to wszystko co mogę powiedzieć o takim komentarzu. Proszę zapoznać się z tematem choćby na poziomie podstawowym a potem próbować zabłysnąć w anonimowych komentarzach. Zalecam jednak odrobinę skromności i taktu, gdyby te określenia były Panu nieznane, polecam wyszukiwarkę internetową, pozwoli zapoznać się tymi, jak widać, nieznanymi terminami.

  • No avatar 40x40
   zaorywacz szurii wto, 17 lis 2020 21:15:26 +0000

   Jednak nawet tak prostym językiem a autor po studiach nie zrozumiał. Widać nastawienie na "piekielna modyfikacje dna" zaciemnia jasność umysłu. To jeszcze raz. prosto jak w 1 klasie. normalnie pani pielegniarka wstrzykuje nam antygeny wirusowe (oczyszczonego wirusa). teraz pani pielegniarka nie wstrzyknie man wirusa tlyko jego czesc stworzoną sztucznie(bo wirus to rna). NIE CZŁOWIEK JEST MODYFIKOWANY GENETYCZNIE TYLKO WIRUS A W ZASADZIE CZĘŚĆ JEGO RNA. jeszcze za trudno żeby zrozumieć ? to poproszę jakiekolwiek dane o szatanskiej modyfikacji ludzkiego dna.

  • No avatar 40x40
   zaorywacz szurii wto, 17 lis 2020 21:22:50 +0000

   a czemu używam slowa szuria i foliarze. prosto. nieraz na łamach tego portalu widziałem zwroty lewactwo, lewackie hordy, ideologia lgbt. wiec jezyk dostosowany do poziomu portalu. jak autor cynicznie wali w pewne grupy ludzi tak i w autora bedzie walone

 4. No avatar 60x60
  zaorywacz szurii wto, 17 lis 2020 19:55:12 +0000

  Prostowanie art. na język polski z szuriowatego: Szczepionka Pfizera jest rzeczywiście przełomowa . Zamiast wstrzykiwać rna wirusa (uzbrojonego choć osłabionego) ,stworzono mrna które w otoczce lipidowej jest wstrzykiwane w postaci szczepionki. mrna 1273 ( liczba szatana albo sorosa) to zmodyfikowane rna wirusa sars cov 2 . jak zmodyfikowane? Ano tak ,że uzbraja limfocyty jak zwykły wirus natomiast nie powoduje choroby jak wirus. Dodatkowo namnaża się w komórkach mięśni tworzy kolec proteinowy identyczny z wirusem sars cov 2 (sam kolec wirusa), ale to już wystarcza by uzbroić limfocyty na realnego wirusa. Limfocyty uczą sie wyłapywać i neutralizować wirusa na podstawie jego kolca którym przyłącza się do komórek. Jest to przełomowe osiągniecie gdyż praktycznie wyklucza wystąpienie NOP (czyli najczęściej powtarzane słowo przez foliarzy). Nie ma leku w 100% bezpiecznego ,ale takie podejście do konstruowania szczepionki bardzo przesuwa . Jeśli tak innowacyjna technologia budzi jęk strachu u naszych nadwornych proroków to co dopiero będzie jak musk wszczepi neuralinka i bedzie wpuszczał nanoboty czyli technologię leczącą miedzy innymi ślepotę lub głuchotę . Zagrożenia zawsze są ,ale rozwoju nikt straszeniem na szczęście nie zatrzyma

 5. No avatar 60x60
  zaorywacz szurii wto, 17 lis 2020 19:55:11 +0000

  Prostowanie art. na język polski z szuriowatego: Szczepionka Pfizera jest rzeczywiście przełomowa . Zamiast wstrzykiwać rna wirusa (uzbrojonego choć osłabionego) ,stworzono mrna które w otoczce lipidowej jest wstrzykiwane w postaci szczepionki. mrna 1273 ( liczba szatana albo sorosa) to zmodyfikowane rna wirusa sars cov 2 . jak zmodyfikowane? Ano tak ,że uzbraja limfocyty jak zwykły wirus natomiast nie powoduje choroby jak wirus. Dodatkowo namnaża się w komórkach mięśni tworzy kolec proteinowy identyczny z wirusem sars cov 2 (sam kolec wirusa), ale to już wystarcza by uzbroić limfocyty na realnego wirusa. Limfocyty uczą sie wyłapywać i neutralizować wirusa na podstawie jego kolca którym przyłącza się do komórek. Jest to przełomowe osiągniecie gdyż praktycznie wyklucza wystąpienie NOP (czyli najczęściej powtarzane słowo przez foliarzy). Nie ma leku w 100% bezpiecznego ,ale takie podejście do konstruowania szczepionki bardzo przesuwa . Jeśli tak innowacyjna technologia budzi jęk strachu u naszych nadwornych proroków to co dopiero będzie jak musk wszczepi neuralinka i bedzie wpuszczał nanoboty czyli technologię leczącą miedzy innymi ślepotę lub głuchotę . Zagrożenia zawsze są ,ale rozwoju nikt straszeniem na szczęście nie zatrzyma

 6. No avatar 60x60
  NWO wto, 17 lis 2020 15:31:59 +0000

  oby nowy porządek wziął się za foliarstrwo. Może NWO to ci zmodyfikowani szczepionkami na odrę ,świnkę i różyczkę

Napisz komentarz